Kalosze jako wyposażenie lawety? Dlaczego?

Opublikowane przez admin w dniu

Dla kierowców pomocy drogowej. Idealne na błoto, kałuże czy śnieg są nieprzemakalne i antypoślizgowe kalosze.

Kalosze. Czy Twoja laweta jest wyposażona we wszystkie niezbędniki, również te na stopy? Nieprzemakalne i ocieplane.

Kierowca lawety to wymagająca praca w różnych warunkach atmosferycznych. Wypadki i awarie bardzo często zdarzają się właśnie w tych najbardziej niesprzyjających. Ulewne deszcze czy śnieg nie są straszne mu straszne. Niesie pomoc innym użytkownikom dróg w każdych warunkach. Pracuje niezależnie od tego jakie one są, bez wątpienia jest narażony nie tylko na upalne słońce, ale często też śnieg czy ulewny deszcz. Błoto i kałuże. Ważne jest odpowiednie obuwie. Dyskomfort zmarzniętego ciała zaczyna się właśnie od stóp.

Prowadzisz lawetę. Ile razy zdarzyło Ci się przemoczyć buty przy pracy? Niekomfortowa sytuacja, kiedy musisz obsługiwać klientów, a przeszkadzają Ci mokre stopy. Odczuwany chłód i dyskomfort nie pomaga w pracy. A wiadomo czym może zakończyć się przemoczenie. Przeziębienie, temperatura i zwolnienie…

Mamy niedrogie rozwiązanie.

Możesz łatwo zminimalizować dyskomfort. Wszystkie zagrożenia związane z mokrymi i zmarzniętymi stopami podczas pracy. Wystarczą ocieplone, nieprzemakalne buty z dobrym antypoślizgowym protektorem na podeszwie.

Wkładane i zdejmowane bez żadnego wysiłku. Również dla Panów z wysokim podbiciem czy szeroką stopą. Kalosze męskie PoCiNo są wymodelowane w taki sposób, żeby ubierać je bez zbędnego tracenia czasu. Szybko i sprawnie. Kładziesz na podłożu i noga sama wskakuje w głąb kalosza.

Jadąc lawetą do wezwania drogowego, nie wiesz jakie zastaniesz tam warunki. Czy to będzie tylko proste zlecenie na suchej nawierzchni. Czy też rów, woda, mokra trawa, kałuże czy błoto. Dobrze jest być więc przygotowanym. Włożenie kaloszy to kilka sekund. A może w nieoceniony sposób pomóc w komforcie pracy.

kalosze do lawety
PoCiNo kalosze krótkie
kalosze męskie

Po skończonej pracy szybko możesz wyczyścić podeszwy pod bieżącą wodą, a śliską cholewkę wystarczy przetrzeć wilgotną ścierką. Buty będą jak nowe. Jako stałe wyposażenie lawety poczekają na kolejne zlecenie.

Decydujesz się TERAZ to paczka z zamówieniem będzie u Ciebie w ciągu maksymalnie 2 dni.

Gdzie kupić Kalosze? – odwiedź nasz sklep online


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *