Kalosze ogrodowe, komfort podczas pracy

Opublikowane przez admin w dniu

Kalosze ogrodowe. Zanim zaczniesz kopanie, przycinanie, sadzenie…

sprawdź, czy masz wszystkie narzędzia i odzież, a przede wszystkim odpowiednie buty do prac w ogrodzie.

Jakie powinny być kalosze ogrodowe? Zacznijmy od sposobu w jaki można je zakładać i zdejmować. Czy to buty bez czasochłonnych sznurówek? W tym przypadku one będą tylko przeszkadzać. Każde wejście do domu to czasochłonne rozwiązywanie, a potem ponowne wiązanie. Raczej szkoda na to czasu. Wiosną jest sporo ogrodowych prac i szkoda tracić czasu na wiązanie sznurówek.

Nieprzemakalne. Mają chronić stopy nie tylko przed zabrudzeniami, ale również wilgocią. Poranna rosa, podlewanie sadzonek. W ogrodzie jest sporo styczności z wodą. I to niezależnie od pory roku..

Łatwe w czyszczeniu. Kopanie, podlewanie, sadzenie. To czynności, które zabrudzą Twoje kalosze. Dlatego ważne jest , żeby po zakończonych pracach  można było je po prostu umyć np. pod ogrodowym wężem.


Antypoślizgowe. Dobra przyczepność na śliskim podłożu jest ważnym elementem. Dobrze jest sprawdzić czy tworzywo, z którego wykonane zostały buty ma właściwości antypoślizgowe. Ważny jest też dobrze wyżłobiony protektor podeszwy kalosza.


Dobrze dobrane kalosze ogrodowe poprawią komfort Twoich stóp co na pewno pozwoli czerpać przyjemność z prac ogrodowych. Posłużą Ci długo i nie tylko wiosną, ale również podczas pozostałych pór roku. Niezależnie od tego czy prace ogrodowe są źródłem Twojego zarobku, czy zajmujesz się działką tylko w weekendy.


Wejdź teraz do sklepu online PoCiNo – wybierz model swój rozmiar. Buty będą u Ciebie w ciągu 2 dni roboczych. Wygodne, lekkie idealne dla Twoich stóp, różne modele. Rozmiary damskie i męskie.
Kalosze PoCiNo zakłada się i zdejmuje szybko, bez zbędnego naciągania, schylania się. Są polecane również dla osób z wysokim podbiciem. Mają wszystkie powyżej opisane właściwości.

Przygotuj się bo #wiosna idzie

filce ogrodowe niskie
kalosze ogrodowe niskie
będą zbiory

Nasze kalosze są przeznaczone dla wszystkich tych, którzy zajmują się uprawą czy hodowlą dużą i małą. Zawodowo lub dla hobby. Zapraszamy też właścicieli ogródków, działek. I tych, którzy mieszkają w domach prywatnych. Buty stworzone dla Was. Kalosze PoCiNo to lekkość, komfort i wygoda dla Twoich stóp.
Kup teraz bo kalosze są niezbędne w ogrodzie.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *