Filce to buty dla kobiet czy mężczyzn?

Opublikowane przez admin w dniu

Kobieta i buty filcowe?


Buty filcowe dla kobiet. Schematy myślenia wkładają filce głównie na nogi mężczyzny. Dlatego mówiąc filce widzimy je w pierwszym skojarzeniu na męskich nogach. Czy buty filcowe są naprawdę tylko dla mężczyzn?

Kalosze i filce ogrodowe. To bardzo użyteczne obuwie. Przydaje się w ogrodzie i w pracach wokół domu czy w gospodarstwie właściwie przez cały rok. Wyobraź sobie wszystkie pory roku i związaną z nimi aurę. Czy to piękną słoneczną wiosnę, ale jeszcze delikatnie błotniste podwórko. Kopanie grządek czy sadzenie. Podlewanie roślin, które zasadziłeś kiedy słoneczko zaczyna przyjemnie wschodzić i ogrzewać plecy, a wtedy praca z suchymi stopami jest przyjemnością. Pomyśl, że w poszczególnych porach, zdarzają się deszczowe dni, kiedy ciężko jest przejść suchą stopą przez podwórko z błotkiem i kałużami. Poranne wyjścia po mokrej trawie. A może wyobraź sobie zimę i odśnieżanie, kiedy potrzebujesz obuwia stabilnego na śliskim podłożu?

Kobiety i mężczyźni wykonują te prace, potrzebują więc na równi komfortu dla stóp, żeby skupić się na pracy, a nie mokrych stopach. Sprawdź buty filcowe. Proponujemy lekkie filce damskie i męskie.

Jeżeli dobierzesz dla siebie wygodne obuwie to praca będzie przyjemnością, niezależnie od tego, czy pracujesz w gospodarstwie zarobkowo, czy działka to Twoje weekendowe hobby.

Wybierz lekkie buty ogrodowe, co zapewni komfort dla stóp i ich nie obciąży.
Pytanie , czy są takie lekkie na rynku? Oczywiście.
Kupisz je w sklepie PoCiNo.pl
Te filce to buty ogrodowe, które są w dwóch wariantach do wyboru.

Wolisz buty z wysoką cholewką lub niską?

Podsumowując niezależnie od wariantu filców, który wybierzesz. Będzie komfortowo, lekko, nieprzemakalne i antypoślizgowo, nawet na słabo przyczepnym podłożu. Filce ogrodowe dla kobiety to odpowiedź na pytanie: jakie buty są najlepsze do ogrodu, na działkę czy gospodarstwa.

Zapraszamy Cię teraz do naszego sklepu online, wybierz wariant butów ogrodowych dla siebie. My dopilnujemy, żeby znalazły się u Ciebie jak najszybciej.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *