Kalosze antypoślizgowe, buty dla Ciebie

Opublikowane przez admin w dniu

Kalosze antypoślizgowe mają specjalnie zaprojektowaną podeszwę. Zapewnia ona lepszą stabilizację na różnych powierzchniach, zwłaszcza na mokrych lub śliskich jak śnieg czy błoto. Podeszwa wykonana jest z materiałów, które zapewniają dobrą przyczepność.

Jeżeli używasz takiego obuwia to znaczy, ze dbasz o własne bezpieczeństwo, zwłaszcza w miejscach pracy, gdzie istnieje ryzyko poślizgu. Kiedy wybierasz obuwie, warto żebyś zwrócił uwagę na rodzaj podeszwy i jej właściwości antypoślizgowe by spełnić konkretne potrzeby środowiska, w którym będą używane.

antypoślizgowe
kalosze z antypoślizgową podeszwą

Kalosze z antypoślizgową podeszwą są niezastąpione np. zimą podczas odśnieżania, kiedy ryzyko poślizgu i upadku jest bardzo duże. Zabezpiecz się przed ryzykiem poślizgu, który może zakończyć się bolesnym upadkiem, korzystając z butów z antypoślizgową podeszwą.

Takie obuwie wykorzystasz nie tylko zimową porą, ale również w pozostałe miesiące w roku. Wystarczy tylko stosować wewnętrzne wkładki dodatkowe, żeby utrzymać je w czystości, a wtedy posłużą przez długi czas.

Polecamy kalosze antypoślizgowe PoCiNo. niezależnie od tego, który rodzaj obuwia wybierzesz w sklepie na www.pocino.pl, każdy z nich ma właściwości antypoślizgowe.

A może potrzebujesz też butów na szeroką stopę z antypoślizgową podeszwą? Przeczytaj nasz wpis.

Obuwie PoCiNo jest antypoślizgowe. Wynika to z zastosowania odpowiedniego termokauczuku do produkcji. Jednocześnie specjalnie zaprojektowane podeszwy mają mikroskopijne nierówności, tworząc wzór protektora podeszwy, który zwiększa siłę tarcia. Powyższe elementy wpływają na to, że wszystkie modele obuwia PoCiNo są antypoślizgowe.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *